портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Державна казначейська служба України та Рахункова палата підписали Угоду про інформаційне співробітництво

Опубліковано 04 січня 2019 року, 19:55

4 січня 2019 року між Державною казначейською службою України та Рахунковою палатою підписано Угоду про інформаційне співробітництво, що має оптимізувати роботу двох державних органів. Документ підписали Голова Державної казначейської служби Тетяна Слюз та Голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

Угода про інформаційне співробітництво спрямована, в першу чергу, на забезпечення оперативного обміну достовірною інформацією між Казначейством та Рахунковою палатою. Це сприятиме скороченню строків проведення аудитів та всебічності й повноті дослідження порушених питань, зокрема, що стосується контролю за надходженням коштів до Державного бюджету України та їх використанням.

Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз наголосила, що підписана Угода дасть можливість більш оперативно отримувати Рахунковій палаті необхідну інформацію від Казначейства. 

Зараз, коли аудитори Рахункової розпочинають аудит, вони направляють запити до Казначейства. Поки надходить відповідь - втрачається час. А відтепер в он-лайн режимі можна буде бачити те, що відбувається з державними коштами