портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Проведення засідання «круглого столу» з головними бухгалтерами селищної та сільських рад в УДКСУ у Новгородківському районі Кіровоградської області

Опубліковано 21 лютого 2019 року, 13:45

В управлінні Державної казначейської служби України у Новгородківському районі проведено засідання «круглого столу» з головними бухгалтерами сільських та селищної рад з питань надання до управління Казначейства затверджених в установленому порядку паспортів бюджетних програм.

Засідання «круглого столу» проводила заступник начальника управління – начальник відділу надходжень та видатків Дубовська М.В. У своєму виступі Дубовська М.В. детально розглянула зміни, які були внесені до Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836, та наголосила, що у разі відсутності затвердженого в установленому порядку паспорта бюджетної програми управління Казначейства не проводить реєстрацію зобов’язань, а попереджає у письмовій формі відповідних розпорядників про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою усунути порушення.

За результатами «круглого столу» прийнято рішення неухильно дотримуватись нормативно-правових актів в частині подання до управління Казначейства затверджених в установленому порядку паспортів бюджетних програм.