портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Про проведення семінар-наради з розпорядниками бюджетних коштів в УДКСУ у Кіровоградському районі

Опубліковано 14 червня 2019 року, 17:05

В Управлінні Державної казначейської служби України у Кіровоградському районі Кіровоградської області проведено нараду з розпорядниками бюджетних коштів, які обслуговуються в управлінні на тему: “Проблемні питання, які виникають при казначейському обслуговуванні розпорядників бюджетних коштів».

Відкрила нараду начальник управління Спіріна Л.Л., яка озвучила питання, включені до порядку денного.

Спіріна Л.Л. звернула увагу присутніх, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 816-р «Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів» з 01.01.2018 року визначено пріоритетним казначейське обслуговування через систему дистанційного обслуговування “Клієнт казначейства — Казначейство” для розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів.

Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Нечай О.В. ознайомила клієнтів зі змінами внесеними до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування.

Заступник начальника управління – начальник відділу надходжень та видатків Охомуш Г.Л. повідомила присутніх про внесені зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в органах Казначейства.

По завершенню Спіріна Л.Л. подякувала присутнім за участь у нараді та побажала плідної співпраці і наснаги в роботі.

Запрошені подякували працівникам управління за розуміння та допомогу у вирішенні проблемних питань, які виникають при казначейському обслуговуванні.