портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївської області прийняла участь у тематичному семінарі

Опубліковано 24 червня 2019 року, 18:04

21 червня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області Олександра Лук’яненко виступила перед працівниками Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області на тематичному семінарі «Бюджетна система».

О. Лук’яненко доповіла про пріоритети розвитку казначейської системи, основні напрямки її діяльності, зокрема запровадження системи дистанційного обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, електронну звітність, централізацію видаткової частини місцевих бюджетів.

Окремо зупинилася на нормативних документах, що регламентують порядок проведення авансування за бюджетні кошти та відповідальність за несвоєчасне подання підтвердних документів у разі проведення попередньої оплати. Розповіла про контрольні функції органів Казначейства у разі наявності простроченої кредиторської заборгованості із соціально захищених видатків, а також контрольні повноваження при реєстрації договорів, які підпадають під дію законодавства про публічні закупівлі.

Надала відповіді на питання, які задавали аудитори стосовно бюджетного законодавства в ході казначейського обслуговування.