портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На подвір’ї Казначейства висадили «дуби Шевченка»

Опубліковано 24 квітня 2019 року, 16:03

24 квітня 2019 року, напередодні відзначення 24-ї річниці дня створення Казначейства, в рамках загальнонаціональної акції «Дуби Шевченка єднають Україну», до Дня довкілля та Дня землі Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз разом із заступником Міністра екології та природних ресурсів України Віктором Вакарашем та за участю керівного складу Казначейства висадили на подвір’ї  «дуби Шевченка».

Відкриваючи акцію, Тетяна Слюз подякувала Міністерству екології та природних ресурсів України за таку не лише екологічну, а й просвітницьку ініціативу.

«Будемо сподіватися, що ці саджанці – нащадки велетнів-дубів, що росли за життя Шевченка, біля яких він робив свої перші замальовки та де ховав свої роботи, відтепер  приживуться на території Казначейства та надихатимуть, як нас, так і наших нащадків на високі, корисні справи», - зазначила Голова Казначейства.

Заступник Міністра екології та природних ресурсів України Віктор Вакараш, у свою чергу, відзначив, що саджанці були вирощені з жолудів 800-річного дуба, що росте біля колишнього маєтку Енгельгардта в с. Будище.

«Мета нашого проекту – порятунок вікових та пам’ятних дубів періоду життя Тараса Шевченка та висадження молодих дерев-спадкоємців. Усього в Україні 10 старовікових  дубів, пов’язаних із  життям Великого Кобзаря», - сказав заступник Міністра та запросив усіх до висадки дерев.

Три молодих садженці  були висаджені Головою відомства разом з казначеями із дотриманням усіх інструкцій та рекомендацій заступника Міністра екології та природних ресурсів та головне – з позитивними думками та настроєм.

Зазначимо, що акція «Дуби Шевченка - єднають Україну»  це –  ініціатива порятунку природи і  єднання українців та можливість долучитися до нового вшанування пам’яті Великого Кобзаря. В такий спосіб ми намагаємося вкотре  привернути увагу українців  до екологічних проблем та підвищити рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму.