портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Колегія в ГУДКСУ у Миколаївській області

Опубліковано 18 грудня 2018 року, 17:00

17 грудня 2018 року  в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Миколаївській області проведено розширене засідання Колегії в режимі аудіо відео конференцзв’язку.

На Колегії начальник Головного управління О. ЛУК’ЯНЕНКО сказала що завершення бюджетного року відбувається  в умовах воєнного стану тому необхідно дотримуватися законодавчих актів та наказів Казначейства від 30.11.2018 № 370 «Про організацію роботи органів Державної казначейської служби України в умовах воєнного стану» та від 24.07.2014 № 200 «Про затвердження порядку функціонування Державної казначейської служби України у надзвичайному режимі». Необхідно посилити контроль за відвідувачами до територіальних управлінь, охорону приміщень у нічний час, перевірити справність усіх засобів охорони, виявляти пильність та повідомляти правоохоронні органи та Головне управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області про випадки виявлених порушень. Усі начальники територіальних управлінь повинні бути на постійному телефонному зв’язку у робочий та позаробочий час.

На Колегії виступили:

заступник начальника Головного управління В. РЯБОКОНЬ про вимоги регламенту роботи органів Казначейства, затвердженого наказом Казначейства від 26.11.2018 № 358  та регламенту Національного банку України у зв’язку із завершенням бюджетного 2018 року та початку 2019 року;

начальник управління міжбюджетних відносин та видатків місцевих бюджетів             Н. ПАДУХЕВИЧ про актуальні питання щодо завершення бюджетного року по міжбюджетним трансфертам та забезпечення організації роботи органів Казначейства щодо початку бюджетного періоду 2019 року;

начальник управління інформаційних технологій та захисту інформації  С. КОЗЮПА про захист інформації в умовах надзвичайного стану та пріоритетні завдання Казначейства у сфері інформаційних технологій.

Підсумовуючи результати роботи Колегії, О. ЛУК’ЯНЕНКО наголосила на посиленні контролю за якісним виконанням завдань та функцій покладених на територіальні управління Казначейства у Миколаївській області та необхідності організації ефективної роботи в останні дні бюджетного року.»