портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Генеральна асамблея та тематичний семінар Міжнародної асоціації казначейських служб (AIST), як підсумок сталої роботи Асоціації у 2020 році

Опубліковано 08 жовтня 2020 року, 19:09

Сьогодні, 8 жовтня 2020 року, у форматі відеоконференції відбулося засідання Генеральної асамблеї Міжнародної асоціації казначейських служб AIST, що є підсумком річної роботи Асоціації. 

Засідання відкрив Генеральний секретар AIST Жан-Марк Ніл, який привітав присутніх та зафіксував наявний кворум для проведення Асамблеї. 

На правах Президента Асоціації у 2020 році слово отримала Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз, яка від імені Казначейства та від себе особисто привітала учасників засідання, які готові не лише долати виклики 2020 року у своїх країнах і організаціях, а й обмінюватися власним досвідом роботи в умовах світової кризи в галузі охорони здоров‘я, спричиненої COVID-19.    
Тетяна Слюз висловила подяку членам Асоціації з 29 країн Європи, Азії та Африки за надану честь бути протягом 2020 року Президентом AIST, а Генеральному секретаріату, особисто пану Жан-Марку Нілу за організацію роботи в режимі on-line на високому рівні!

Після звернення Президента Асоціації - Голови Казначейства України Тетяни Слюз представники Генерального секретаріату у відповідності до порядку денного ознайомили учасників засідання зі звітом про діяльність Асоціації у 2020 році, фінансовим звітом за 2019 рік та охарактеризували фінансову ситуацію в Асоціації станом на 31 серпня 2020 року. 

Програму роботи Міжнародної асоціації казначейських служб на 2021 рік учасникам засідання спільно представили Генеральний секретар Асоціації Жан-Марк Ніл та Президент Асоціації Тетяна Слюз. 

Серед пріоритетних тем, які члени організації планують опрацювати у наступному році на семінарах: «Розробка регламенту (вадемекума) Асоціації, як довідника для адміністрацій органів державного обліку в рамках створення механізму управління ризиками в бухгалтерському обліку», «Удосконалення роботи (акультурація) Асоціації та проведення реформи бухгалтерського обліку». Темою XIV Щорічного симпозіуму визначено:«Управління ризиками та проведення змін» з двома підтемами: «Людські ресурси» та «Інформаційні системи». 

За одноголосного рішення членів Асоціації право на проведення XIV Щорічного симпозіуму та Генеральної асамблеї у 2021 році збереглося за Україною. У разі сприятливої санітарно-епідемічної ситуації дані заходи відбудуться вже в травні. 

Враховуючи зазначене, склад Виконавчого комітету у наступному році залишиться незмінним: Україна (Президент), Того та Мавританія (Віцепрезиденти), Комори, Кот-д’Івуар, Франція, Мадагаскар, Марокко та Сенегал (Адміністратори). 

Після узгодження адміністративних питань на Генеральній асамблеї члени Асоціації продовжили практичну роботу в рамках тематичного семінару: «Досвід кризи COVID-19 для адміністрацій бухгалтерського обліку». Доповідачами виступили: Марокко, Україна та В’єтнам, які представили власний досвід забезпечення життєдіяльності своїх країн, зокрема органів державного обліку на різних континентах, в умовах COVID-19. 

Співпраця між країнами лише набирає потужності. Вже восени поточного року відбудеться вебінар для членів Асоціації, на якому Україна та В’єтнам поділяться власним досвідом у сфері інформаційних технологій.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux