портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«День відкритих дверей» в ГУДКСУ у Миколаївській області

Опубліковано 12 лютого 2019 року, 17:53

11 лютого 2019 року в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Миколаївській області (далі-Головне управління) відбувся захід «День відкритих дверей» для студентів 3 курсу Миколаївського Державного коледжу економіки та харчових технологій, спеціальності «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування».

Начальник Головного управління О. ЛУК’ЯНЕНКО детально розповіла студентам про історію створення Казначейської служби України яка входить до системи органів виконавчої влади та утворюється для реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів та ознайомила з структурою, функціонуванням та роботою Головного управління.

Олександра Вікторівна розповіла, що в системі державних фінансів України Казначейства залишається важливою складовою. Серед його функцій розрахунково-касове обслуговування розпорядників бюджетних коштів та інших клієнтів казначейства, облік надходжень до бюджетів всіх рівнів, складання бухгалтерської та фінансової звітності про виконання бюджетів, здійснення розрахунків по перерахуванню коштів з державного бюджету до місцевих. Тобто всі бюджетні кошти проходять через казначейські рахунки, і це є гарантією того, що гроші доходять безпосередньо до адресата (отримувача), зберігаючи своє цільове призначення. Органи Казначейства відкривають і закривають рахунки бюджетним організаціям і іншим клієнтам, здійснюють бухгалтерський облік операцій з виконання державного та місцевих бюджетів, проводять клірингові розрахунки по пільгах та субсидіях населенню, виконують рішення судів і проводять списання бюджетних коштів з рахунків боржника, якщо ці рахунки відкриті в Казначействі.

Олександра Вікторівна розповіла про систему дистанційного обслуговування клієнтів, запровадження електронної звітності та інші проекти, які запроваджуються Казначейством.

Для студентів була проведена оглядова екскурсія по структурних підрозділах Головного управління.

Про основні функції та завдання структурних підрозділів розповіли начальник управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів О. СІРИК, начальник відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів місцевих бюджетів О. АВКСЄНТЬЄВА, начальник управління міжбюджетних відносин та видатків місцевих бюджетів Н. ПАДУХЕВИЧ, начальник відділу бюджетних надходжень та казначейських операцій О. МІГЕЛЬ, начальник відділу фінансової роботи Е. НІКОЛЕНКО та начальник юридичного відділу В. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ.

 Студенти проявили велику зацікавленість до роботи Казначейства та ставили запитання на які отримували змістовні відповіді.