портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Чужих дітей не буває

Опубліковано 03 вересня 2019 року, 12:13

2 вересня, у перший день нового навчального року, представники колективу Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області завітали до Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, що у Калинівському районі. Півтора роки тому  рішенням Ради трудового колективу та профспілкової організації  вінницькі казначеї взяли шефство над вихованцями цього закладу. Тож, на дорогих гостей з нетерпінням чекали і діти, і педагоги. Цього разу святковий настрій привезли тим, хто вперше переступив поріг Альма-матер - першачакам, їх цьогоріч тут дев`ятеро. 

Заступник начальника ГУ ДКСУ у Вінницькій області  Вячеслав Базалицький привітав малечу із початком цікавої і пізнавальної подорожі до шкільної країни знань, побажав знайти хороших друзів та опанувати необхідні для самостійного життя навички.  

У цьому спеціалізованому навчальному закладі навчається 100 дітей з особливими освітніми потребами з Калинівського, Козятинського, Літинського, Хмільницького районів та міста Вінниці. Здебільшого це хлопчики та дівчатка  з неблагополучних, малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю, позбавлені батьківської опіки та сироти. Усі вони потребують корекції розумового та фізичного розвитку, тож завдяки роботі вчителів, психологів, соціальних педагогів  та викладачів-дефектологів, отримують можливість стати повноцінними учасниками соціуму.  За 10 років навчання вихованці школи- інтернату опановують шкільну програму, вчаться бути  самостійними, опановують популярні робітничі професії – столяр, швачка-мотористка, маляр- штукатур, квітникар, взуттєвик.

Директорка Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Любов Рибонька підкреслила, що вихованці закладу потребують особливої уваги суспільства, тож небайдуже ставлення гостей завжди цінують. Особливо подякувала казначейському колективу за такі необхідні для організації корекційно-розвиткової роботи подарунки: розвиваючі дрібну моторику ігри, дидактичний матеріал, кубики, м’ячі  та ламінатор для навчального процесу.

Також гості ознайомились з умовами, в яких перебувають вихованці щколи-інтернату,  поспілкували із малечею у обладнаних за вимогами Нової української школи класах-ігрових кімнатах, зі старшокласниками у спеціалізованих майстернях – швацькій та столярній. Звісно, найбільше зраділи діти подарункам, а викладацько- педагогічний колектив зробив нові замовлення, завдяки яким їхні  особливі – добрі, щирі і працелюбні  діти  - матимуть можливість реалізовувати свої мрії.