портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Відкриття музею "Різнобарвна Україна"

Опубліковано 26 квітня 2019 року о 16:16

Експозицією «Різнобарвна Україна», що була зібрана до 24 річниці Дня створення Казначейства з усіх куточків України,  а її експонати створені руками казначеїв.

Кожна полиця експозиції – неповторна, вона відображає колорит певного регіону і непересічний творчий потенціал людей, що на ній живуть. Вироби створені сучасниками, презентують історію, традиції українського народу вцілому, але і різнобарв’я, оригінальність та духовний всесвіт кожного регіону окремо. На цих полицях переплітаються минуле і сьогодення: вікові культурні надбання представлені у сучасних речах-експонатах.

Ми запрошуємо вас у дивовижну подорож різнобарвною Україною: тут зібрана неповторність світосприйняття кожного з нас і в той самий час єдність у нашій любові та шані до рідної землі, звичаїв, історії та сподівань на щасливе майбутнє.

Ця виставка – своєрідне з знайомство з внутрішнім світом казначеїв, де за відповідальністю, скрупульозністю, ретельністю, постійним аналізом у роботі криються справжні творчі особистості, що не боятися бути собою, мають унікальні чуття та емоції.