Пошук
    
Архів
« Жовтень   2018«
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
1516171819
20
21
22232425262728
293031
дата з:
по:

Реєстрація
Логін
Пароль
Увійти   
Реєстрація   Реєстрація

Головна » ГУ ДКСУ у Тернопільській області » Діяльність » Новини версія для друку
Акція "Об'єднаймо Україну" на Тернопільщині 22.11.2017

З 18 по 21 листопада Тернопільська область долучилась до всеукраїнської акції «Об’єднаймо Україну!», що розпочалася з ініціативи Голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз.

Усі управління Казначейства країни без винятку, починаючи зі Сходу, поступово доповнюють загальне полотнище своїм прапором на знак спільного прагнення згуртованості та порозуміння, незалежності та миру.

Цей стяг відвідав кожне управління Казначейства у Тернопільській області, де казначеї приєднали свої прапори із зображеннями гербів області, своїх районів і міст, втілюючи ідею єднання українців. А родзинкою тернопільського прапора став особливий патріотичний надпис слова Духовного гімну України “Боже великий, єдиний...”, національної молитви, написаної в 1885 році (муз. Миколи Лисенка, сл. Олександра Кониського).

Тернопільські казначеї презентували прапор у День Гідності і Свободи у Тернопільському національному економічному університеті спільно з науковцями, студентами, слухачами військової кафедри та головами об’єднаних територіальних громад, втілюючи спільне бажання українців до єднання, миру та добробуту нашої Батьківщини.

Учасників акції привітала Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз, яка перебувала з робочим візитом на Тернопільщині. Вона розповіла про ідею створення цього стягу єднання, вшанувала пам'ять борців за незалежність України та побажала присутнім бути справжніми патріотами.

Під час цієї акції учасники розгорнули і ще раз продемонстрували присутнім Вишивану карту – мапу держави, створену казначеями усіх регіонів та представлену на території всієї країни – рекорд України, встановлений казначеями до 26-ї річниці Дня Незалежності.

 

На завершення заходу хор казначеїв Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області виконав Духовний гімн України.

Долучаючись до акції, кожен зміг відчути гордість за українців, міцність зв’язку з рідною країною, забути про відстань і кордони, ще раз впевнитись, що спільні зусилля і добрі наміри роблять нас сильнішими.

З Тернополя прапор єднання помандрував у Чернівці. Казначеї спільно з Тетяною Слюз, ректором Тернопільського національного економічного університету Крисоватим А.І., ректором Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича Мельничуком С.В., науковцями та студентами розгорнули цей стяг на межі Тернопільської та Чернівецької областей на мості через річку Дністер.

Голова Казначейства привітала присутніх з Днем Гідності і Свободи та висловила впевненість: такі акції доводять, що українці – єдині та згуртовані. Вона побажала всім миру, злагоди, стабільності та міцного здоров’я.

В пориві піднесення учасники акції натхненно виконали Державний гімн України.