Пошук
    
Архів
« Листопад   2018«
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
121314151617
18
19202122232425
2627282930
дата з:
по:

Реєстрація
Логін
Пароль
Увійти   
Реєстрація   Реєстрація

Головна » ГУ ДКСУ у Тернопільській області » Діяльність » Новини версія для друку
Робоча поїздка до територіальних органів Казначейства області 06.11.2018

06 листопада 2018 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області П.С.Гринчишин здійснив робочу поїздку в Бережанський та Козівський райони.

Перебуваючи на Бережанщині, він провів низку зустрічей, зокрема: з головою Бережанської райдержадміністрації І.М.Гринкевичем, головою Бережанської райради В.Ф.Біликом та головою Саранчуківської сільської ради (Саранчуківська ОТГ) В.М.Петровським. Керівники обговорили стан використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, стан розрахунків з оплати праці працівників освіти та ін.

Опис : IMG-5d0e4238e0b5df0434f5310030e412bc-V

На фото: зустріч з керівництвом Бережанського району

(зліва направо: голова Саранчуківської сільської ради (ОТГ) В.М.Петровський,

голова Бережанської районної ради В.Ф.Білик, голова Бережанської райдержадміністрації І.М.Гринкевич та начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області П.С.Гринчишин, начальник Управління Державної казначейської служби України у Бережанському районі Тернопільської області М.І.Гавриш)

Крім того, П.Гринчишин також провів нараду з працівниками Управління Казначейства щодо стану впровадження системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства - Казначейство» та нагальних питань, які виникають при використанні системи. Йшлося також про проблемні питання подання розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів місячної, проміжної звітності через систему АС “Є-Звітність”. При цьому П.Гринчишин акцентував увагу присутніх на тому, що у зв`язку із закінченням бюджетного року необхідно посилити контроль при здійсненні видатків.

Головний спеціаліст з питань запобігання корупції Головного управління Казначейства Н.Паливода провела з працівниками районних Управлінь навчання з питань дотримання Закону України «Про запобігання корупції».

Опис : 1106ber2

На фото: після наради з працівниками УДКСУ у Бережанському районі Тернопільської області