Розмір тексту
А
А
А
Колір
А
А
А
Зображення
Tематичний семінар Міжнародної асоціації казначейських служб AIST


27 листопада 2018

27 листопада 2018 року у місті Агадір Королівства Марокко розпочався тематичний семінар Міжнародної асоціації казначейських служб AIST на тему: «Застосування стандартів бухгалтерського обліку в державному секторі».

Україну на заході представляють директор Департаменту консолідованої звітності Галина Шамрай та заступник директора департаменту – начальник відділу методології бухгалтерського обліку та звітності про виконання бюджетів Департаменту методології з обслуговування бюджетів‚ бухгалтерського обліку‚ звітності та розвитку Казначейства Наталія Боцман.

Питання реформи бухгалтерського обліку є  одним із пріоритетних для Державної казначейської служби України, тому участь її представників України у заході дозволить не лише ознайомитися зі світовими практиками  застосування стандартів бухгалтерського обліку в державному секторі, а й передбачає проведення дискусій та обговорень з колегами-практиками щодо актуальних питань впровадження реформ у різних країнах-учасницях AIST.

Зокрема у перший день роботи семінару свої досягнення у впровадженні реформ бухгалтерського обліку презентували представники Франції, Марокко та Мавританії.