01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.11.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 14 645 млн грн.

Робочий візит начальника Головного управління Казначейства у Кіровоградській області до УДКСУ у Компаніївському та Бобринецькому районах

9 листопада 2018

Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Панасенко І.Ю. з робочим візитом відвідав Управління Державної казначейської служби України у Компаніївському та Бобринецькому районах.

Ігор Юрійович провів з колективом Управління Державної казначейської служби України у Компаніївському районі нараду, під час якої були обговорені нагальні питання щодо впровадження системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство», про виконання протипожежних заходів в Управлінні Казначейства та інші питання, пов’язані з казначейським обслуговуванням. Начальник Головного управління Казначейства оглянув робочі кабінети та умови праці казначеїв.

В ході візиту Панасенко І.Ю. спільно з заступником голови Компаніївської РДА Ткаченком О.В відвідав Компаніївську РДА. Під час візиту обговорювались проблемні питання щодо затвердження та погодження кошторисів, планів асигнувань по райдержадміністрації за КПКВК 7811010 відповідно до вимог постанови КМУ від 28.02.2002 № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ».

З колективом Управління Державної казначейської служби України у Бобринецькому районі начальник Головного управління обговорив питання щодо наявності в Управлінні пожежної охорони, про підключення та проведення платежів розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів через систему дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство», про забезпечення управління комп’ютерною технікою та інші фінансово-господарські  питання.