01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.11.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 14 645 млн грн.

Робочі візити начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області

9 листопада 2018

07 листопада 2018 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області Могиляк Петро Ярославович здійснив робочий візит до управління Державної казначейської служби України у Перемишлянському   районі Львівської області.

Під час робочої поїздки до Управління Казначейства у Перемишлянському районі, П.Я Могиляк оглянув приміщення  Управління Казначейства  та  провів зустріч з працівниками, на якій було обговорено найактуальніші питання  підготовки до завершення 2018 бюджетного року і перспективи роботи в наступному 2019-му бюджетному році, виконання кошторису доходів та видатків на утримання апарату.  

 

          В ході візиту Петро Могиляк та начальник Управління Казначейства  Наталя Мацюк провели робочу зустріч з головою Перемишлянської районної державної адміністрації Володимиром Танчином, на якій обговорювали стан засвоєння бюджетних коштів, дотримання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 745-р «Деякі питання відшкодування вартості лікарських засобів».

Також, перебуваючи  в Перемишлянському районі, Петро Ярославович Могиляк взяв участь у нараді з працівниками фінансового управління Перемишлянської райдержадміністрації і розпорядниками  та одержувачами бюджетних коштів району.

            Під час наради, начальник Головного управління Казначейства озвучив питання, пов'язані із завершенням 2018 бюджетного року, та зосередив увагу на необхідності проведення підготовчої роботи для забезпечення перевідкриття з 01.01.2019 всіх видаткових рахунків на балансі центрального апарату Державної  казначейської служби України.

            Актуальними темами для обговорення на нараді стали питання роботи автоматизованої системи «Є-Звітність» та системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства - Казначейство», впровадження змін, внесених в законодавчі та нормативні акти з питань виконання бюджетів та роботи органів Казначейства.

 

foto1                                               

Начальник Головного управління Казначейства  П. Могиляк та начальник

управління  Казначейства Н. Мацюк під час зустрічі  з головою Перемишлянської

районної  державної адміністрації В. Танчином

 

foto3

Під час наради  з працівниками фінансового управління Перемишлянської райдержадміністрації та

розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів

 

                        Здійснюючи робочу поїздку до Управління Казначейства у Золочівському районі Петро Могиляк зустрівся з колективом Управління  Казначейства. Під час спілкування з працівниками розглядались робочі та проблемні питання, пов’язані з утриманням апарату Управління Казначейства, результатами оцінювання службової діяльності державних службовців у 2018 році. Обговорювалися перспективи застосування сучасних IT продуктів, стан впровадження системи дистанційного обслуговування,  збереження кадрового потенціалу Казначейства тощо.

 

Начальник Головного управління Казначейства  П. Могиляк під час зустрічі з працівниками Управління Казначейства у Золочівському районі

 

  07 листопада 2018 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області Могиляк Петро Ярославович здійснив робочий візит до управління Державної казначейської служби України у Золочівському районі Львівської області.

Здійснюючи робочу поїздку до Управління Казначейства у Золочівському районі, Петро Могиляк зустрівся з колективом. Під час спілкування з працівниками розглядались робочі та проблемні питання, пов’язані з утриманням апарату, результатами оцінювання службової діяльності державних службовців у 2018 році. Обговорювалися перспективи застосування сучасних інформаційно-технічних продуктів, стан впровадження системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства-Казначейство»,  збереження кадрового потенціалу Казначейства тощо.