01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.11.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 14 645 млн грн.

Робоче відрядження начальника Головного управління до Управління Казначейства у Бахмацькому районі

7 листопада 2018

1 листопада 2018 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області Анатолій Літош здійснив робоче відрядження до Управління Казначейства у Бахмацькому районі.

В ході відрядження проведено робочу зустріч з колективом Управління Казначейства, під час якої обговорено проблемні питання дистанційного обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів за допомогою програмно - технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство», подання фінансової та бюджетної звітності за допомогою АС «Є-Звітність»  та опрацьовано  питання освоєння коштів, виділених Управлінню Казначейства  з місцевих бюджетів на поліпшення  матеріально-технічого забезпення.

Також проведено робочу зустріч  з голово  Бахмацької районної державної адміністрації  Тетяною Неділько та заступником голови Бахмацької районної ради Анатолієм Бондарем, в ході якої йшлося про низький рівень  освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій,  субвенції на формування інфраструктури ОТГ та проблемні питання казначейського обслуговування ОТГ.

Крім того провів робочу зустріч з міським головою Батуринської міської ради Леонідом Душею. Разом з міським головою Анатолій Літош ознайомився з роботою закладів освіти та культури. Обговорено проблемні питання їх функціонування. Під час зустрічі, окрім питань казначейського обслуговування та складання звітності обговорено питання співпраці між Управлінням казначейства та міською радою. Окремо начальник Головного управління подякував міському голові за підтримку Управління Казначейства у Бахмацькому районі – їм виділено в травні 2018 року 50тис.грн. субвенції на поліпшення  матеріально-технічного забезпечення.