01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.11.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 14 645 млн грн.

Робочий візит начальника Головного управління Казначейства у Кіровоградській області

1 листопада 2018

Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Панасенко Ігор Юрійович з робочим візитом відвідав Управління Державної казначейської служби України у Новоукраїнському, Добровеличківському та Вільшанському районах.

В Управлінні Державної казначейської служби України у Новоукраїнському районі Ігор Юрійович провів нараду з колективом, на якій були розглянуті питання щодо завершення бюджетного року, а саме використання у повному обсязі коштів субвенції та недопущення дебіторської та кредиторської заборгованості. Начальник Головного управління     Панасенко І.Ю. звернув увагу на якість, своєчасність виконання робіт з освоєння коштів на ремонт покрівлі, та порекомендував залучити кошти субвенції з місцевих бюджетів на ремонт пожежної сигналізації.

В Управлінні Державної казначейської служби України у Добровеличківському районі Ігор Юрійович з колективом обговорив питання про казначейське обслуговування державного та місцевих бюджетів за видатками та доходами; проблемні питання роботи розпорядників бюджетних коштів у системі дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства-Казначейство»; проблемні питання подання місячної, проміжної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів через систему                АС “Є-Звітність”; запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів. Під час огляду приміщення начальник Головного Управління Казначейства обговорив питання, щодо забезпечення приміщення Управління системою протипожежної сигналізації та її подальшого обслуговування, укладання додаткового договору на відшкодування витрат балансоутримувача у зв’язку з реорганізацією Голованівської ОДПІ Кіровоградського ГУДФС, в приміщенні якої на умовах договору оренди розміщується Управління. В ході спілкування з працівниками Управління, Панасенко І.Ю. надав відповіді на основні проблемні питання, що стосуються завершення бюджетного року та казначейського облсуговування розпорядників бюджетних коштів.

Основним питанням робочого візиту в УДКСУ у Вільшанському районі було ознайомлення зі станом проведення капітального ремонту будівлі Управління Казначейства. Після детального огляду приміщення була проведена робоча нарада з колективом Управління, під час якої особлива увага приділялась перспективі розвитку Казначейства в 2019 році та інші поточні питання.