01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.10.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 21 388 млн грн.

Робочий візит начальника ГУ ДКСУ у Тернопільській області до УДКСУ у Заліщицькому та Борщівському районах

9 жовтня 2018

5 жовтня 2018 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області Петро Гринчишин здійснив робочі поїздки у Заліщицький та Борщівський райони.

Під час наради з працівниками територіальних управлінь Казначейства цих районів розглядались актуальні питання їх діяльності, зокрема: забезпечення своєчасного подання розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів квартальної, періодичної звітності, переходу на дистанційне обслуговування через систему «Клієнт Казначейства-Казначейство», запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів, стану використання коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів фонду регіонального розвитку та ін. Також ішлося про підготовку приміщень до опалювального сезону, використання коштів і потребу в додатковому фінансуванні до кінця поточного року на утримання управлінь Казначейства та розрахунків за енергоносії.

 

20181005_100607

          

           Під час зустрічі з колективом УДКСУ у Заліщицькому районі Тернопільської області

 

Крім того, перебуваючи на Борщівщині, П. Гринчишин провів робочу зустріч із заступником голови Борщівської районної ради Русенком А.О. щодо актуальних  питань казначейського обслуговування бюджету району, а також з головою Борщівської районної державної адміністрації Юзьків Л.В., директором Борщівського обласного комунального краєзнавчого музею Сохацьким М.П. та головним бухгалтером цього музею Ванджурою Є.Р. щодо проблемних питань використання коштів, виділених на проведення капітального ремонту (реставрації) приміщення музею та коротко ознайомився з діючими експозиціями.

Також очільник обласного Казначейства зустрівся з головою БільчеЗолотецької об’єднаної територіальної громади Огородник Г.П. та обговорив стан використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та ін.

 

20181005_112323

 

Під час зустрічі з колективом УДКСУ у Борщівському районі Тернопільської області

 

20181005_151901

 

Після зустрічі із заступником голови Борщівської районної ради Русенком А.О.

 

20181005_150931

 

Робоча зустріч з питань використання коштів на проведення капітального ремонту (реставрації) приміщення Борщівського обласного комунального краєзнавчого музею