01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.10.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 21 388 млн грн.

Засідання колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області

2 жовтня 2018

21 вересня 2018 року у мернополі відбулось розширене засідання колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області під головуванням начальника Гринчишина П.С. У роботі колегії взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів Головного управління, начальники територіальних органів Казначейства Тернопільської області.

Засідання розпочав Голова колегії – начальник Головного управління Казначейства області Гринчишин П.С., який звернувся до учасників із вступним словом. Керівник також підвів підсумки роботи органів Казначейства Тернопільської області у поточному році, звернув увагу присутніх на виконання рішень колегій Державної казначейської служби України, Головного управління Казначейства області та наголосив на необхідності і надалі надавати роз’яснення щодо застосування автоматизованої системи подання звітності «Є-Звітність»; щодо правильності справляння платниками платежів до бюджету у зв’язку із запровадженням централізованої системи моделі виконання дохідної частини бюджету та закриттям старих рахунків для зарахування надходжень бюджету; щодо дотримання Порядку організації роботи Казначейства у процесі управління коштами єдиного казначейського рахунку; сприяти оперативному підключенню клієнтів до системи дистанційного обслуговування за допомогою програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство» тощо.

20180921_111723

На фото: учасники Колегії ГУДКСУ у Тернопільській області

Далі начальник Управління консолідованої звітності Мальована М.Б. доповіла про результати впровадження автоматизованої системи “Є - Звітність”, детально зупинившись на питаннях подання фінансової та бюджетної звітності за перше півріччя 2018 року; налаштування календаря подання звітності; на звітності установ, включених у мережу головних розпорядників коштів державного бюджету за міжбюджетними трансфертами об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення.

20180921_102138

На фото: доповідь начальника Управління консолідованої звітності Мальованої М.Б.

Заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області Зварич О.П. доповів про стан впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів з використанням ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство».

20180921_112925

На фото: доповідь заступника начальника ГУДКСУ у Тернопільській області Зварича О.П.

Начальник відділу бюджетних надходжень та казначейських операцій Головного управління Неймак Р.В. поінформував присутніх про результати переходу на централізовану модель обліку бюджетних надходжень та актуальні питання управління єдиним казначейським рахунком у частині обліку картотеки і використання підкріплень.

Під час засідання учасники колегії обговорили проблемні аспекти діяльності органів Казначейства області під час виконання бюджетів та прийняли відповідні рішення з питань порядку денного.

На завершення начальник Головного управління Гринчишин П.С. підсумував роботу колегії, зазначив основні напрямки вдосконалення діяльності органів Казначейства області та вручив окремим працівникам відзнаки Державної казначейської служби України.

 

20180921_115748

На фото: начальник ГУДКСУ у Тернопільській області Гринчишин П.С. вручив подяку ДКСУ

начальнику УДКСУ у Гусятинському районі Коліснику І.П.