01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.10.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 21 388 млн грн.

Львів'яни - чемпіони XХ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців 2018 року!

3 жовтня 2018

 

Наприкінці вересня цього року в м. Ужгороді проходили змагання XX Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців. До програми Спартакіади було включено 5 видів спорту, а саме: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. Для участі в цих змаганнях до столиці Срібної землі прибуло 23 збірні команди майже усіх регіонів України, загалом понад 400 учасників.

Збірна команда Львівської області, набравши 320 очок у загальному заліку, посіла перше загальнокомандне місце, 2 місце – команда Хмельницької області  (312 очок), 3 місце – команда Рівненської області (260 очок).

 

2

 

Як завжди, в напруженій боротьбі проходили змагання з футзалу. Команда Львівської області на груповому етапі спочатку перемогла команду Житомирської області – 7:1, а згодом – команди Харківської та Хмельницької областей (4:3 та 3:1 відповідно), і стала переможцем групи. На наступному етапі львів’яни здобули перемогу з рахунком 3:0 над командою Сумської області.

В матчі за вихід у фінал «сліпий жереб» вдруге визначив суперником команду Хмельницької області, яка була бронзовим призером минулорічної Спартакіади, однак у  безкомпромісному поєдинку перемогу знову здобули «леви» з рахунком 1:0.

В боротьбі за золоті нагороди суперниками футзальної команди Львівської області стали команди Полтавської та Тернопільської областей, які також не змогли зупинити львів’ян на шляху до омріяного золота, поступившись їм з рахунками 3:1 та 7:1 відповідно.

 

Приємно відзначити, що в складі Львівської обласної команди з футзалу участь у змаганнях брав працівник Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області Білик Роман – начальник управління бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів – головний бухгалтер.

 

4

 

Казначеї Львівщини пишаються досягненнями свого колеги та з нетерпінням чекають наступних блискучих перемог.