01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.10.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 21 388 млн грн.

Розпочав роботу форум "Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні: запити та реалії"

2 жовтня 2018

2 жовтня 2018 року в залі Національного спортивного комплексу «Олімпійський» розпочав роботу форум для бухгалтерів та керівників бюджетних установ «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні: запити та реалії», організований Державним агентством з питань електронного урядування України та за участю представників Державної казначейської служби України.

У програмі форуму передбачено розгляд питань ведення бухгалтерського обліку бюджетних установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів, впровадження ІТ-технологій у сфері бюджетного бухгалтерського обліку та електронного звітування згідно з новими положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку та фінансової звітності у державному секторі.

 

 

Изображение 028

Відкриваючи захід, Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз відзначила, що запровадження електронної звітності стало справжнім проривом у секторі державних фінансів.

 

Изображение 032

Ми змінили не лише форму, адже відмовились від паперових носіїв, змінено сам підхід. Раніше це був складний, довготривалий процес: район, область, центр. Були постійні звірки і перевірки  достовірності даних, дорога до Казначейств, ручна звірка та внесення змін у звіти. Тепер ми маємо можливість контролювати процес на всіх етапах. Автоматичне заповнення даних суттєво спрощує роботу та унеможливлює введення недостовірної чи помилкової інформації – зауважила Тетяна Слюз, наголошуючи, що 80% звітів відтепер заповнюються автоматично.

Изображение 018

До роботи форуму долучилося близько 300 учасників: головні бухгалтери, керівники бюджетних установ, керівники  планово-фінансових відділів установ, фінансованих із державного та місцевих бюджетів.

Изображение 060

Подарунок музею Казначейства, рахівниця – з чого і починається бухгалтерія