01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.12.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 17 205 млн грн.

Виїзне засідання Колегії Казначейства відбулося в Одесі

3 серпня 2018

Сьогодні, 3 серпня, в Одесі відбулося виїзне засідання Колегії Казначейства під головуванням Голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз.

У засіданні Колегії взяли участь начальники головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, начальники управлінь (відділення) Казначейства у районах, містах Одеської області, керівники самостійних структурних підрозділів Головного управління Казначейства в Одеській області. Загальна кількість учасників заходу склала близько 80 чоловік.

Керівники самостійних структурних підрозділів апарату Казначейства, заступники начальників та керівники самостійних структурних підрозділів головних управлінь Казначейства в областях, керівники територіальних органів Казначейства долучилися до роботи Колегії в режимі відеоконференцзв’язку та аудіотрансляції.

На розгляд Колегії відповідно до порядку денного було винесено такі питання:

- про роботу централізованої моделі виконання дохідної частини бюджету;

- про попередні результати впровадження автоматизованої системи «Є-Звітність»;

- про стан формування потреби у фінансовому ресурсі та використання наданих лімітів та підкріплень територіальними органами Казначейства;

- про дотримання територіальними органами Казначейства вимог нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки.

До обговорення нагальних тем долучилися начальники головних управлінь Казначейства.

Тетяна Слюз зупинилася на основних результатах роботи Казначейства у І півріччі 2018 року, завершенні 11 вересня поточного року перехідного періоду роботи органів Казначейства у процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів за доходами в АС «Є-Казна Доходи» та закритті старих рахунків для сплати податків, зборів, платежів, відкритих на балансі головних управлінь Казначейства. Також Голова Казначейства висвітлила актуальні питання роботи системи дистанційного обслуговування клієнтів з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство», наголосила на важливості впровадженої АС «Є-Звітність» та здійсненні відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, приділила увагу питанню функціонування оновленої картотеки. Крім того, Т. Слюз зупинилася на організаційних питаннях видання Всеукраїнського науково-практичного журналу «Казна України».

Підсумовуючи результати роботи Колегії Казначейства, Тетяна Слюз зауважила: «Це була відкрита фахова розмова. Слід пам’ятати, що при запровадженні нових проектів, ми обов’язково повинні дослухатися до думки та побажань наших клієнтів, адже наша робота – для людей».

У рамках виїзного засідання Колегії Казначейства відбувся брифінг Т. Слюз для представників засобів масової інформації.

 

 

IMG_9634+

 

Голова Казначейства Тетяна Слюз відкрила виїзне засідання Колегії

 

IMG_9650

 

Учасники виїзного засідання Колегії Казначейства в м. Одесі

 

DSC_0227+

 

Колегія Казначейства відбулася в режимі відеоконференцзвязку та аудіотрансляції 

 

DSC_0230+

 

Під час роботи Колегії Казначейства. Центральний апарат