01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.10.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 21 388 млн грн.

У Хмельницькому відкрили нове приміщення Казначейства

1 червня 2018

1 червня 2018 року, перебуваючи з робочим візитом у Хмельницькій області, заступник Голови Державної казначейської служби України Олександр Грубіян відкрив нове приміщення Управління Казначейства у м.Хмельницькому.

Привітати працівників Управління Казначейства у м. Хмельницькому з цією подією прибули начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області Олександр Мельничук, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, начальник фінансового управління Хмельницької міської ради Сергій Ямчук, розпорядники і одержувачі бюджетних коштів, що обслуговуються в Управлінні Казначейства у м.Хмельницькому, та начальники управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Хмельницької області.

Начальник Управління Казначейства у м. Хмельницькому Лариса Сандула, висловила щиру подяку міському голові Олександру Симчишину, депутатському корпусу та виконавчому комітету Хмельницької міської ради за допомогу в розміщені управління казначейства у чудовому, відремонтованому приміщенні, подякувала працівникам Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області та особисто Олександру Мельничуку за підтримку та допомогу в облаштуванні приміщень управління засобами безпеки і охорони, телекомунікаційної мережі та санітарної зони.

Крім того, заступником Голови Державної казначейської служби України Олександром Грубіяном було проведено зустріч з колективом Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області, на якій було обговорено питання щодо запровадження у 2018 році централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, нового програмного забезпечення (“Е - звітність”), та процесу впровадження дистанційного обслуговування клієнтів.

 

 

 

 

З ліва на право начальник ГУ ДКСУ у Хмельницькій області Мельничук О.І., начальник фінансового управління Хмельницької міської ради Ямчук С.М., заступник Голови державної казначейської служби України Грубіян О.Є., Хмельницький міський голова Симчишин О.С. та начальник Управління Казначейства у м.Хмельницькому Сандула Л.П.

 

 

Заступник Голови Державної казначейської служби України Грубіян О.Є. відкриває нове приміщення УДКСУ у м. Хмельницькому Хмельницької області

 

 

Зустріч з колективом ГУ ДКСУ у Хмельницькій області