01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.10.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 21 388 млн грн.

Засідання Колегії Головного управління Казначейства

30 травня 2018

25 травня 2018 року у м. Генічеськ відбулося виїзне засідання Колегії Головного управління Казначейства. В засіданні Колегії прийняли участьЧлени Колегії, доповідачі та начальники управлінь Казначейства під головуванням начальника Головного управління Нікольського Сергія Вікторовича.

Цікавим було для учасників  Колегії, до початку засідання, відвідати нове приміщення в якому розміщено управління Казначейства у Генічеському районі Херсонської області. Нова оселя казначеїв Генічеського району на сьогодні має суттєве покращення умов роботи. Особливу увагу до себе привернула операційна зала, яка дозволяє приймати клієнтів без завантаження приміщення. В таких умовах Казначейство працює вже рік.

 

 

Будівля управління Державної казначейської служби України у Генічеському районі Херсонської області

 

 

В холі приміщення управління Державної казначейської служби України у Генічеському районі Херсонської області

 

 

Операційна зала нового приміщення управління Державної казначейської служби України у Генічеському районі Херсонської області

 

Засідання Колегії розпочалося із вступного слова, запрошеного на відкриття Колегії, голови Генічеської районної ради Євстратова Андрія Олександровича, який щиро прийняв Колегію Головного управління Казначейства в залі будівлі районної ради.

 

 

 

Начальник Головного управління Нікольський С.В. представляє голову Генічеської районної ради Євстратова А.О.

 

 

Вступне слово голови Генічеської районної ради Євстратова А.О.

 

Другий етап засідання розпочав Голова Колегії– Нікольський Сергій Вікторович, який вручив Подяки Голови Казначейства Тетяни Слюз за високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток Державної казначейської служби України та з нагоди 23-ї річниці з дня створення Державної казначейської служби України: начальнику управління Казначейства у Скадовському районі - Кулєнковій Наталії Федорівні та начальнику управління Казначейства у Великоолександрівському районі – Гусєвій Альоні Олександрівні.

 

 

Начальник Головного управління Нікольський С.В. вручає Подяку начальнику управління Державної казначейської служби України у Великоолександрівському районі  Гусєвій А.О.

 

 

Начальник Головного управління Нікольський С.В. вручає Подяку начальнику управління Державної казначейської служби України у Скадовському районі Кулєнковій Н.Ф.

 

На порядку денному розглянуто питання:

1. Монетизація розрахунків за субсидіями у 2018 році.

2. Про підсумки виконання державного та місцевих бюджетів Херсонської області за 2017 рік.

3. Стан  запровадження  системи дистанційного обслуговування через ПТК «Клієнт Казначейства - Казначейство» в розрізі територіальних органів за 2017 рік та перспективи роботи у  2018 році.

4. Звіт про стан впровадження рекомендацій, за результатами планового внутрішнього аудиту, управлінням Державної казначейської служби України у Великолепетиському районі Херсонської області.

За підсумками роботи Колегіального органу Головного управління Казначейства прийнято управлінські рішення, в частині безумовного додержання норм Бюджетного кодексу України, забезпечення дотримання положень нормативно – правових актів з питань перерахування субвенцій; забезпечення якості складання звітності про виконання державного та місцевих бюджетів Херсонської області; активізації роботи та оперативного моніторингу запровадження системи дистанційного обслуговування через ПТК «Клієнт казначейства - казначейство».

 

 

Засідання Колегії Головного управління Казначейства