Розмір тексту
А
А
А
Колір
А
А
А
Зображення
Відбулось публічне обговорення Антикорупційної програми Казначейства на 2018 рік


18 травня 2018

18 травня  2018 року в апараті Казначейства у форматі відеоконференцзвязку відбувся круглий стіл з обговорення антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2018 рік. До заходу долучились представники комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної казначейської служби України, представники громадськості, засобів масової інформації, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів та клієнти Казначейства (розпорядники та одержувачі бюджетних коштів).

Попередні обговорення із зацікавленими сторонами пройшли в усіх містах та областях України, тож, під час відеоконференції були  озвучені вже результати роботи на місцях та узагальнені пропозиції.

Представляючи Антикорупційну програму, заступник Голови Казначейства Олександр Грубіян, зазначив, що її створенню передувала масштабна  робота фахівців усіх рівнів, також, були залучені керівники усіх самостійних структурних підрозділів та територіальних підрозділів Казначейства з метою упередження виникнення та недопущення корупційних правопорушень чи правопорушень пов’язаних з корупцією під час обслуговування бюджетів та Клієнтів Казначейства.

- Нами враховані усі аспекти діяльності Казначейства та пропозиції абсолютно усіх сторін, щоб мінімізувати корупційні ризики, - зазначив Олександ Грубіян, наголошуючи, що у програмі визначені шляхи та способи зниження рівня корупційних ризиків та чітко визначені заходи по їх усуненню.  Крім того, заступник Голови Казначейства відзначив, що відомство активно переходить на використання електронних сервісів, що мінімізує втручання людського фактору, а отже унеможливить виникнення корупційної складової.

Після прямих включень від Головних управлінь Казначейств України та заслуховування результатів обговорення на місцях, Олександр Грубіян окремо  зупинився на питанні активнішого залучення громадськості та інформування громадянського суспільства щодо діяльності органів Казначейства.

Загалом представники інститутів громадянського суспільства позитивно оцінили проект Антикорупційної програми Казначейства, а керівники територіальних підрозділів органу висловили свою готовність і розуміння відповідальності при впровадженні важливого стратегічного документу.

Завершуючи зустріч, заступник Голови Казначейства Олександр Грубіян доручив відповідальним особам направити проект антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2018 рік на затвердження до Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

 

 

DSC_0018

 

Публічне обговорення антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2018 рік

 

DSC_0009

 

Круглий стіл з обговорення антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2018 рік відбувся у форматі відеоконференцзвязку

 

32955254_1706892149402101_4529633429901279232_n

 

Представники комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми ДКСУ детально прокоментували усі зауваження і пропозиції від учасників зустрічі

 

DSC_0014

 

Представники інститутів громадянського суспільства, які долучилися до обговорення антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2018 рік у Центральному апараті Казначейства