01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.09.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 27 085 млн грн.

Тетяна Слюз провела низку зустрічей в Тернопільському національному економічному університеті

17 травня 2018

Під час робочого візиту до Тернопільської області 17 травня 2018 р. Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз відвідала Тернопільський національний економічний університет, де провела зустріч з учасниками ХIII Генеральної Асамблеї студентів України, а також прочитала відкриту лекцію «Лідер. Успіх. Кар'єра» для гостей та студентів закладу вищої освіти.

Після лекції відбулася зустріч Голови Казначейства з науковцями факультету обліку і аудиту, факультету фінансів, де обговорювались важливі питання за основними напрямками діяльності Державної казначейської служби України.

Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз також оглянула виставку робіт художника-модерніста Володимира Чорнобая, що цими днями експонується у виставковій залі ТНЕУ та дала інтерв’ю для студентського телебачення університету TNEU-TV.

Під час зустрічі-бесіди зі студентами-іноземцями ТНЕУ очільниця відомства розповіла про розвиток казначейської системи в Україні та поділилась знаннями щодо зарубіжного досвіду роботи в казначейській справі. Під час дискусії учасники заходу обговорили можливості, що відкриваються в державі для іноземних громадян.

На завершення робочої поїздки Голова казначейства Тетяна Слюз обговорила з ректором ТНЕУ Андрієм Крисоватим перспективні напрямки співпраці закладу вищої освіти та Державної казначейської служби України.

 

 

фото1

 

Голова ДКСУ Т.Я.Слюз читає в ТНЕУ відкриту лекцію

 

фото2

 

Тетяна Слюз презентує учасникам дискусії журнал «Казна України»

 

фото3

 

Очільниця Казначейства Т.Я.Слюз із академічною спільнотою ТНЕУ

 

фото4

 

Голова Казначейства Т.Я.Слюз  під час інтерв’ю студентському телебаченню

 

фото5

 

Тетяна Слюз зустрілася зі студентами-іноземцями