01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.09.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 27 085 млн грн.

Голова Казначейства відкрила нове приміщення Управління у м.Тернополі

17 травня 2018

17 травня 2018 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз прибула з робочим візитом у Тернопільську область, розпочавши його з відкриття нового приміщення Управління Казначейства у м.Тернополі.

За період діяльності Казначейства у м.Тернополі, тричі змінювалась його адреса. І от, за сприяння Голови Казначейства Тетяни Слюз було отримано нове приміщення для розміщення Управління Казначейства у м.Тернополі, а за підтримки Тернопільської міської ради проведено його ремонт, тож спільним зусиллям покращено умови роботи працівників.

Відкриття нового приміщення відбулось у Свято Вознесіння Господнього та День вишиванки. Привітати казначеїв з цією очікуваною для них подією прибули також представники місцевої влади: голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада, ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий та клієнти, які обслуговуються в Управлінні Казначейства у м.Тернополі.

 Під час спілкування із казначеями та гостями заходу обговорювались актуальні питання обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на місцевому рівні, використання системи дистанційного обслуговування клієнтів та особливості подання електронної звітності.

Крім того, Тетяна Слюз подякувала представникам місцевої влади, розпорядникам за тісну співпрацю.

Вітаючи присутніх з цією радісною подією, очільниця відомства висловила сподівання, що комфортні умови роботи дозволять казначеям і надалі фахово виконувати поставлені перед ними завдання, побажала колективу Управління Казначейства у м.Тернополі продуктивної праці, а усім присутнім - здоров’я, щастя, миру та добра.

Продовжуючи свій робочий візит, Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз, дала інтерв’ю на місцевій радіостанції «УХ-радіо», де розповіла про стан виконання бюджетів, соціальних програм, програм оборони та безпеки держави, будівництва доріг та соціальних об’єктів, а також про новітні сервіси Казначейства, удосконалення механізмів роботи, покращення процедур обслуговування клієнтів. 

 

1

 

Голова Казначейства відкрила нове приміщення Управління у м.Тернополі

 

2

 

Голова ДКСУ Тетяна Слюз з колективом УДКСУ у м. Тернополі Тернопільської області та учасниками урочистостей під час відкриття нового приміщення

 

3

 

Голова ДКСУ Тетяна Слюз дає інтерв’ю на місцевій радіостанції «УХ-радіо»