01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.09.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 27 085 млн грн.

В Казначействі відбулася зустріч з представниками технічної місії Юридичного департаменту Міжнародного Валютного Фонду

15 травня 2018

15 травня 2018 року в Центральному апараті Казначейства під головуванням Першого заступника Голови Державної казначейської служби Володимира Дуди відбулася зустріч представників Казначейства з представниками технічної місії Юридичного департаменту Міжнародного Валютного Фонду.

Технічна місія МВФ працює над реформуванням Міністерства юстиції України, зокрема Державної виконавчої служби України. Одним із завдань місії є вдосконалення процедури стягнення боргів – прискорення процедури арешту та стягнення коштів з рахунків боржників, та вивчення можливості введення електронного документообігу між учасниками процедури стягнення.

У ході робочої зустрічі відбувся обмін інформацією щодо механізму, за яким територіальні органи ДКСУ зараховують арештовані кошти боржників, можливості державними виконавцями зараховування арештованих коштів на рахунки у державних банках, а не в органах Казначейства та можливості інтеграції системи казначейських платежів ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» з електронним програмним забезпеченням Державної виконавчої служби України.

Представники технічної місії Юридичного департаменту Міжнародного Валютного Фонду отримали вичерпну інформацію про роль органів Казначейства у процесах стягнення коштів боржників з посиланням на нормативно-правову базу, якою регулюється діяльність органів Казначейства у процесах стягнення заборгованості. Було обговорено особливості відкриття депозитних рахунків державними та приватними виконавцями у гривні та іноземній валюті. Окрему увагу приділено можливості включення органів Казначейства у процес прискорення стягнення боргів.

 

 

Изображение 012

 

Представники технічної місії Юридичного департаменту Міжнародного Валютного Фонду

 

Изображение 006

 

Фахівці Державної казначейської служби України

 

Изображение 010

 

Обговорення процедури стягнення боргів