01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.12.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 17 205 млн грн.

Вітання Голови Казначейства з 8 березня!

7 березня 2018

Шановні мої колеги, жінки скарбничої справи!

 

Прийміть сердечні вітання з найпрекраснішим святом жіночності, ніжності та краси – 8 Березня!

Приходить весна: з першими променями сонця пробуджується від холодного зимового сну природа, народжуються нові надії, а в сповнених чарівності жіночих душах, зароджується любов.

Змінюються часи, виростають нові покоління, але вічні цінності, які уособлюють в собі жінки – добробут, материнство, красу, чарівність, лагідність, безмежний талант, залишаються незмінними.

З давніх-давен жінки є берегинями сімї – основи держави. Скільки мудрості, самовіданності, жертовності, душевної щедрості ви віддаєте людству!

Ви даруєте надію на відродження та вселяєте віру в процвітання, творите і оберігаєте життя, сповнюєте його високим змістом та повсякденними перемогами. Ваша всеохоплююча підтримка, вміння випромінювати щастя та створювати затишок в родині надихають на нові звершення та неймовірні здобутки.

Висловлюю усім українським жінкам безмежну повагу та щиру вдячність за високий професіоналізм, невичерпну енергію, незгасимий оптимізм, активну життєву позицію та небайдужість по проблем сьогодення України.

Бажаю вам великого жіночого щастя, міцного здоров’я, успіхів у всіх ваших починаннях, здійснення найзаповітніших мрій, злагоди та миру у ваших родинах, успішної реалізації життєвих планів, гармонії у ваших серцях, відданості близьких і найдорожчих вам людей! Добробуту й достатку вам та вашим оселям!

 

 

 

Голова Державної казначейської

служби України                                                                              

     Тетяна Слюз