Розмір тексту
А
А
А
Колір
А
А
А
Зображення
Вітання Голови Казначейства з Новим 2018 роком!


29 грудня 2017

Шановні казначеї, дорогі українці!

 

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2018 роком!

З дитинства Новорічні свята стали для кожного з нас символами тепла, радості, чарівності та здійснення бажань. У ці святкові дні ми загадуємо найзаповітнішу мрію та віримо у її здійснення, підбиваємо підсумки минулого року та визначаємо плани на майбутнє.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017 рік прожитий недарма. Цей рік насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.

У цей непростий час усім нам потрібні мудрість і терпіння, взаємоповага та впевненість у завтрашньому дні. Переконана, що завдяки спільній відповідальності, величезному практичному досвіду ми й надалі будемо успішно реалізовувати всі плани й задуми в ім’я України.

На порозі Нового 2018 року більш за все хочу побажати миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожній домівці. Історія вкотре ставить нас перед величезними випробуваннями. І багатонаціональний український народ — доброзичливий і талановитий, — героїчно відстоює своє право на мир і добробут, єдність і громадянську злагоду, демократію і верховенство права, моральність і духовність!

Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов! Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч!

З Новим роком!

Голова ДКСУ Тетяна Слюз