01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.10.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 21 388 млн грн.

Казначеї Київської області долучилися до всеукраїнської казначейської акції "Об'єднаймо Україну!"

27 грудня 2017

Напередодні 26-ї річниці Незалежності України стартувала Всеукраїнська казначейська акція «Обєднаймо Україну» під головуванням Слюз Т.Я. починаючи з територіальних органів Луганської та Донецької областей. Стяг передавався від казначейства до казначейства поповнюючись новими вишитими прапорами кожної з областей України. Ідея акції об’єднати міста України, схід та захід південь та північ з’єднавши прапори кожної області в єдине ціле, пропагуючи мир та об’єднаність єдиної та незалежної держави – України.

Всеукраїнську казначейську акцію «Об’єднаймо Україну» започатковану Головою Казначейства Слюз Тетяною Ярославівною підтримало і  ГУ ДКСУ у Київській області. 19 грудня  Начальник Головного управління Токар Д.К. разом з казначеями Київщини перейняв найдовший прапор України від ГУ ДКСУ Житомирської області. Після чого прапор був урочисто переданий ГУ ДКСУ міста Києва.

Підтримуючи ідею акції «Об’єднаймо Україну» ГУ ДКСУ у Київській області напередодні свята Нового року бажає усім працівникам великої Казначейської родини - миру, щастя та злагоди.

З найкращими побажаннями, працівники ГУ ДКСУ у Київській області!

 

 

 

 

Колектив ГУ ДКСУ у Київській області разом з начальником Токарем Д.К. тримає прапор присвячений акції «Об’єднаймо Україну»

 

 

Співробітник ГУ ДКСУ у Київській області за роботою приєднання прапорів

 

 

Начальник ГУ ДКСУ у Київській області, заступники начальника ГУ ДКСУ у Київській області та керівники УДКСУ Київської області з прапором України