01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.11.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 14 645 млн грн.

У Казначействі пройшло чергове засідання Громадської ради

27 грудня 2017

26 грудня 2017 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Державній казначейській службі України. На порядку денному, крім організаційних питань, представники інститутів громадянського суспільства, ознайомились з перспективами розробки і реалізації відкритого формату звітності розпорядників бюджетних коштів на основі формату XNL, а також питаннями методології бухгалтерського обліку і фінансової звітності у державному секторі.

До роботи дорадчого органу долучилися директор Департаменту консолідованої звітності Галина Шамрай та директор Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку, звітності та розвитку Казначейства Людмила Литвиненко.

Зокрема, представники Казначейства поінформували, що у сфері фінансової та бюджетної політики проводиться значна робота щодо удосконалення автоматизованих процесів формування та виконання бюджетів різних рівнів, що має включати також електронне звітування розпорядників бюджетних коштів за допомогою інформаційно-телекомунікаційних технологій та засобів електронного цифрового підпису.

Учасники зустрічі обговорили переваги роботи системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства - Казначейство» та перспективи подальшого впровадження сучасних програмних продуктів Казначейства та низки інших проектів, що сьогодні реалізовуються Казначейством.

Крім того, представники Громадської ради активно долучились з пропозиціями до формування Плану роботи Громадської ради на 2018 рік. Так, крім планових засідань, представники дорадчого органу запланували проведення семінарів, зустрічей, консультацій з метою роз’яснювальної роботи щодо основних аспектів діяльності Казначейства.

 

 

 

Засідання Громадської ради при Державній казначейській службі України 26 грудня 2017 року

 

 

Учасники зустрічі обговорили переваги роботи програмних продуктів Казначейства та низки інших проектів

 

 

Представники Громадської ради активно долучились з пропозиціями до формування Плану роботи Громадської ради на 2018 рік