01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.10.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 21 388 млн грн.

В Казначействі відбулася зустріч з представниками оглядової місії Делегації Європейського Союзу в Україні

20 грудня 2017

19 грудня 2017 року в Центральному апараті Казначейства відбулася зустріч представників Казначейства з представниками оглядової місії Делегації Європейського Союзу в Україну під головуванням Першого заступника Голови Державної казначейської служби Володимира Дуди.

У ході робочої зустрічі було обговорено такі питання:

1.    Запровадження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі для обліку виконання державного та місцевих бюджетів.

2.    Консолідація фінансової звітності про загальний майновий стан і результати діяльності суб’єктів державного сектору та бюджетів.

3.    Складення щоденних, щомісячних та середньострокових прогнозів руху коштів на єдиному казначейському рахунку.

Окрім того, увагу було приділено обміну досвідом з фахівцями в сфері державних фінансів Франції з питань обслуговування розпорядників бюджетних коштів установами банків, збалансування планування бюджетних асигнувань протягом року та їх рівномірного ефективного використання розпорядниками бюджетних коштів усіх рівнів та ефективного управління коштами Єдиного казначейського рахунку, перспективи переходу на централізацію доходних рахунків та їх нормативно-правове регулювання.

Представники оглядової місії Делегації Європейського Союзу в Україні отримали інформацію про систему функціонування Єдиного казначейського рахунку, управління рухом коштів. Отримана експертами інформація ляже в основу проекту технічної допомоги від Європейського Союзу в сфері управління державними фінансами. Досягнуто домовленості про консультативну допомогу з боку фахівців Генерального управління державними фінансами Франції та надання нормативно-правових документів, які регламентують такі процеси у Франції.