01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.10.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 21 388 млн грн.

Казначейська родина Житомирщини долучилась до проведення Всеукраїнської казначейської акції "Об'єднаймо Україну!"

19 грудня 2017

Нехай ніхто не половинить,

Твоїх земель не розтина,

БО ТИ ЄДИНА, УКРАЇНО!

БО ТИ НА ВСІХ У НАС - ОДНА!

 

Одна від Заходу й до Сходу

Володарка земель і вод -

НІХТО НЕ ДІЛИТЬ ХАЙ НАРОДУ,

БО НЕПОДІЛЬНИМ Є НАРОД!

 

Нехай ніхто не половинить

Твоїх земель, не розтина,

БО ТИ ЄДИНА, УКРАЇНО!

БО ТИ НА СВІТІ В НАС ОДНА!

        

         Під Державним прапорм України у крові пролитій на Майдані під час трагічних днів Революції гідності, в боях у зоні проведення АТО народилась нова генерація українців, які ціною свого життя боронили і нині захищають нашу незалежність, неподільність і суверенітет.

         Державний прапор України - це не тільки державний символ, це символ волі і українського духу, це пронесене у віках прагнення незалежності, честь і слава прадідів. Це символ українського патріотизму, почуття національного єднання, що  народжене в наших серцях, в нім біль народу, гордість і гнів.

         Казначеї Житомирщини активно підтримали ініціативу Голови Державної казначейської служби України Т.Я.Слюз та долучились до участі у Всеукраїнській казначейській акції “Об'єднаймо Україну”.

         12 грудня 2017 року на межі Рівнеської та Житомирської областей сувій  прапорів різних куточків України був переданий начальнику Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області Петру Івановичу Чорному. Для участі у акції “Об'єднаймо Україну” казначеї управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Житомирської області виготовили та додали до загального полотнища прапору України прапори України  із зображенням гербів територіальних одиниць, в яких вони розташовані.

         18 грудня 2017 року естафета проведення Всеукраїнської казначейської акції “Об'єднаймо Україну” передана до Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області.

 

 

 

Презентація Прапора України в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Житомирській області в межах проведення Всеукраїнської казначейської акції “Об’єднаємо Україну”

 

 

Керівники структурних підрозділів ГУДКСУ у Житомирській області з прапором області під час проведення Всеукраїнської казначейської акції “Об’єднаємо Україну”

 

 

Передача Прапора України начальником Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області П.І.Чорним начальнику Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області Токару Д.К. на межі Житомирської та Київської областей