01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.10.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 21 388 млн грн.

Акція "Об'єднаймо Україну!" у Львівській області

5 грудня 2017

Державний прапор України є втіленням національної єдності та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Це символ пшениці в степах під блакитною аркою неба, який уособлює споконвічне прагнення нашого народу до миру, праці, краси та багатства рідної землі. Крім цього, кожний регіон України, маючи свою історію становлення, створив  власний прапор, у якому відобразив культуру, традиції та звичаї населення.

На початку грудня цього року казначеї Львівщини долучилися до Всеукраїнської акції «Об'єднаймо Україну!» та доповнили полотно, отримане від колег із Закарпаття, прапорами із символікою міст та районів Львівської області.

05 грудня 2017 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області Могиляк П.Я. урочисто передав прапор «Об'єднаймо Україну!» начальнику Головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області Леміщаку М.-М.В.

 

 

 

 

Казначеї Львівщини зшивають прапори районів та міст області

 

 

Працівники Головного управління Казначейства та управлінь Казначейства у районах м. Львова з прапорами Львівщини біля Меморіалу невідомому воякові УПА на Марсовому полі

 

 

Начальник ГУДКСУ у Львівській області передає прапор «Об'єднаймо Україну!» колегам з Волинської області