01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.10.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 21 388 млн грн.

Всеукраїнська казначейська акція "Об'єднаймо Україну!" триває: Тетяна Слюз взяла участь у передачі прапора на межі Тернопільської та Чернівецької областей

22 листопада 2017

Під час робочого візиту до Тернопільської області Голова Державної казначейської служби України Тетяни Слюз взяла участь у передачі прапора, створеного казначеями у ході акції «Об’єднаймо Україну!», від казначеїв Тернопільської області Чернівецькій.

Передача казначейського символу єднання відбулася на межі Тернопільської та Чернівецької областей на мості через річку Дністер. Казначеї розгорнули цей стяг спільно з Тетяною Слюз, начальником ГУ ДКСУ у Тернопільскій області Гринчишиним П.С., начальником ГУ ДКСУ у Черніветській області Паскарем О.І., ректором Тернопільського національного економічного університету Крисоватим А.І., ректором Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича Мельничуком С.В., науковцями та студентами.

Голова Казначейства привітала учасників акції з Днем Гідності і Свободи, висловила впевненість, що такі акції допоможуть ще більше згуртувати українців, прискорити завершення війни  і побажала всім миру, злагоди, стабільності та міцного здоров’я.

Окрилені атмосферою єднання, учасники акції виконали Державний гімн України.

 

 

 

 

Тетяна Слюз разом з казначеями, науковцями та студентами під час передачі прапора єднання на межі Тернопільської та Чернівецької областей

 

 

Фото на згадку на фоні нового оберегу
зліва на право Крисоватий А., Слюз Т., Гр
инчишин П., Мельничук С., Паскар О.