01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.10.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 21 388 млн грн.

Акція "Об'єднаймо Україну!" на Вінниччині

13 листопада 2017

…Прапор наш, як літо,
В сонці майорить.
По долині - жито,
По горі – блакить.

Прапор наш – не битва,
Не рушничний дріб:
По горі – молитва,
По долині – хліб.

На початку листопада 2017 року прапор Всеукраїнської акції «Об’єднаймо Україну!» прибув на Вінниччину.

Протягом тижня казначеї Вінницької області створювали власні прапори, на яких відображені назви та герби рідних міст і районів області, вкладаючи в кожне полотно часточку своєї душі, та доповнювали їх до загального прапору. Цей незвичний прапор став ще одним символом казначейської родини, найвищою та найшановнішою святинею, в якому втілені прагнення українського народу до мирного життя та праці, багатство та краса рідної землі.

12 листопада 2017 року прапор «Об’єднаймо Україну!» начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області Бакута Сергій Віталійович урочисто передав заступнику начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Хмільницькій області Тринос Катерині Степанівні.

 

 

 

Керівний склад ГУ ДКСУ у Вінницькій області з прапором області

 

 

Колективи територіальних органів Казначейства у Вінницькій області з прапорами районів та міст

 

 

Працівники ГУ ДКСУ у Вінницькій області під час приєднання  прапорів області до загального прапору «Об’єднаймо Україну!»

 

 

Начальник ГУ ДКСУ у Вінницькій області Бакута С.В. та заступник начальника ГУ ДКСУ у Хмельницькій області Тринос К.С. з колективами УДКСУ у Літинському районі Вінницької області та УДКСУ у Летичівському районі Хмельницької області під час передачі прапору «Об’єднаймо Україну!»

 

 

Начальник ГУ ДКСУ у Вінницькій області Бакута С.В. та начальник УДКСУ у Літинському районі Вінницької області передають прапор «Об’єднаймо Україну!»  заступнику начальника ГУ ДКСУ у Хмельницькій області Тринос К.С.