01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.09.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 27 085 млн грн.

Казначейство звернулось до Генеральної прокуратури України

3 листопада 2017

Сьогодні, 3 листопада, Державною казначейською службою України до Генеральної прокуратури України та Прокуратури Печерського району міста Києва подано заяви про вчинення злочину посадовими особами Публічного акціонерного товариства «КИЇВЕНЕРГО», а саме: невиконання своїх службових обов’язків, щодо початку, з урахуванням температурних режимів і погодних умов, опалювального сезону з метою притягнення таких осіб до відповідальності за статтею 367 Кримінального кодексу України.

Передумовами для таких дій стали відсутність тепла у приміщенні адміністративної будівлі відомства, що знаходиться за адресою місто Київ, вул. Бастіонна, 6, та загроза призупинення Казначейством своєї роботи.

Наголошуємо, що Казначейством виконано усі умови щодо підключення опалення та відсутня заборгованість за споживання теплової енергії.

Проте, є інформація, що в деяких органах влади та установах, які знаходяться у місті Києві, теплопостачання підключено. Така ситуація засвідчує вибіркову позицію Публічного акціонерного товариства «КИЇВЕНЕРГО» щодо підключення до опалення державних установ та організацій.

Тож, в черговий раз, звертаємось до Публічного акціонерного товариства «КИЇВЕНЕРГО» щодо підключення тепла до будівлі Казначейства, поки ситуація не призвела до незворотних наслідків, зокрема, несправності технічного обладнання, що забезпечує безперебійне функціонування бюджетної системи України. Переконливо вимагаємо виконати розпорядження Київської міської державної адміністрації від 12.10.2017 № 1266 про початок опалювального періоду 2017/2018 року в місті Києві.

 

Попередня інформація