01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.09.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 27 085 млн грн.

Для забезпечення роботи у штатному режимі Казначейству доведеться звернутися до Генеральної прокуратури України

1 листопада 2017

З 16 жовтня в Україні офіційно розпочався опалювальний сезон, однак для працівників Центрального апарату Державної казначейської служби України, які працюють за адресою м. Київ, вул. Бастіонна, 6 теплопостачання так і не підключено. Температура у робочих приміщеннях не суттєво відрізняється від вуличної, де майже тиждень тримається до 7 градусів тепла. І якщо для виконання своїх функціональних обов’язків працівники одягнули теплий одяг і рукавички, то з технікою, сенсорним та іншим чуттєвим серверним обладнанням ситуація складається критична.

Адміністративна будівля Казначейства, де зосереджені ключові інформаційні ресурси, які забезпечують безперебійне функціонування бюджетної системи України, незважаючи на погіршення погодних умов, залишається без опалення. Через таку ситуацію існує ймовірність призупинення Казначейством своєї роботи.

Державною казначейською службою України виконано умови щодо підключення опалення: укладений договір від 10.03.2017 №520043/24-17, отримано Акти готовності до опалювального періоду від 29.09.2017, подано заяву на підключення теплової енергії (реєстр. номер Вх. 18/ЦОКК12/13/1/126088 від 19.10.2017), заборгованість за споживання теплової енергії відсутня.

Казначейство неодноразово зверталось до Структурного відокремленого підрозділу «Київські теплові мережі» Публічного акціонерного товариства «КИЇВЕНЕРГО» листами та в усній формі за роз’ясненнями щодо відсутності підключення теплової енергії. Жодного логічного пояснення ситуації від підприємства не надійшло. Без відповідей залишились і звернення щодо вжиття невідкладних заходів з метою підключення тепла до адміністративної будівлі Казначейства.

При подальшому зниженні температури за відсутності опалення можуть розпочатися незворотні процеси для обладнання, тож першим кроком Казначейства у разі неотримання наряду на підключення теплової енергії протягом доби, буде звернення до Генеральної прокуратури України.