01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.07.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 9 388 млн грн.

Казначеї Кіровоградщини долучилися до всеукраїнської казначейської акції "Об'єднаймо Україну!"

1 листопада 2017

Ось і центр України – Кіровоградщина приєдналась до Всеукраїнської казначейської акції “Об’єднаймо Україну!”. З 27 по 31 жовтня 2017 року казначеї Кіровоградщини створювали прапор області. Працівники Казначейства Кіровоградської області доповнили полотно казначейського стягу прапором з назвою та гербом області та кожного району, чим висловили всім українцям своє прагнення до єдності та соборності нашої країни. Казначейський прапор - це втілення споконвічних прагнень до миру, праці, краси та процвітання нашої рідної української землі.

Ми завжди будемо пам’ятати про країну, в якій ми живемо, про мову, про любов до рідного краю, шанобливе ставлення до національних та державних символів, повагу до українського народу, гордість за красу і велич нашої Батьківщини.

31 жовтня 2017 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області Панасенко І.Ю. передав казначейський прапор своїм колегам з Черкаської області, які будуть створювати свої шедеври.

 

 

фото 4

 

Кіровоградщина приєдналась до Всеукраїнської казначейської акції “Об’єднаймо Україну!”

 

Фото 2

 

Працівники Казначейства Кіровоградської області доповнили полотно казначейського стягу прапором з назвою та гербом області та кожного району

 

Фото 1

 

Казначейський прапор - це втілення споконвічних прагнень до миру, праці, краси та процвітання нашої рідної української землі