01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.09.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 27 085 млн грн.

Голова Казначейства провела відкриту лекцію для студентів

31 жовтня 2017

31 жовтня Голова Казначейства Тетяна Слюз провела відкриту лекцію для студентів 1 курсу Київського Інституту Національного Університету «Одеська юридична академія», зокрема студентів Інституту кримінальної юстиції та Факультету цивільної та господарської юстиції.

Вже традиційно, спілкуючись з відвідувачами Казначейства, Тетяна Слюз розпочала зустріч з розповіді про відомство, безпосередньо як центральний орган виконавчої влади, про функції, які на нього покладені та основні напрямки діяльності.

Незважаючи на юридичні спеціальності студенів, очільниця відомства детально і наочно, за допомогою ємкостей та цукерок, розповіла про Бюджетну систему України: як регулюється і з чого складається.  Детально зупинилась на особливостях формування Державного бюджету України, важливості та особливостей розподілу податків.

Оскільки більшість з студентів у майбутньому планують стати юристами, Тетяна Слюз розповіла про один з найактуальніших аспектів роботи Казначейства - виконання судових рішень, що гарантовані державою. Зокрема, Голова Казначейства ознайомила слухачів з проблематикою питання, причинами виникнення та механізмами, які сьогодні застосовуються у Казначействі для максимального спрощення та контролю за проходженням платежів згідно з судовими рішеннями.

Не оминула увагою Тетяна Слюз і нові програмні продукти, які сьогодні впроваджує відомство для оптимізації свої роботи та спрощення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів. Голова Казначейства детально пояснила особливості впровадження системи «Клієнт-Казначейство», механізм роботи електронного цифрового підпису та інших нововведень, що спрямовані на підвищення якості обслуговування клієнтів Казначейства.

На завершення зустрічі студентів ознайомили з перебігом казначейських мистецьких проектів: «Вишивана моя Україна» та «Об’єднаймо Україну», які не залишили юну аудиторію байдужими.

Також студенти мали змогу ознайомитись з Музеєм Казначейства, де представлена історія створення та розвитку казначейської справи, а також оглянути експозицію «Казначейство: сучасний етап», де представлені унікальні вироби ручної роботи від казначеїв усієї України.

 

IMG_0572

 

Тетяна Слюз провела відкриту лекцію для студентів 1 курсу Київського Інституту Національного Університету «Одеська юридична академія»

 

 

Голова Казначейства наочно продемонструвала механізми формування та розподілу Державного бюджету України

 

IMG_0589

 

Огляд студентами Музею Казначейства, де представлена історія створення та розвитку казначейської справи