01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.12.2017 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 54 104 млн грн.

Акція "Об'єднаємо Україну!" на Харківщині

5 вересня 2017

2 вересня 2017 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз в рамках Всеукраїнської акції «Об’єднаємо Україну!» передала колективу ГУ ДКСУ у Харківській області, за участі начальника Раїси Єремейчук, створений казначеями новий «символ єдності» - прапор України.

Нагадаємо, що роботу над створенням найдовшого прапору в Україні, було розпочато у Центральному апараті Державної казначейської служби України напередодні 26 річниці з Дня Незалежності України. В першу чергу очільниця Казначейства взяла його з собою у робоче відрядження до територіальних органів Казначейства Донецької та Луганської областей, підконтрольних українській владі. Впродовж десяти днів прапор доповнювався новими прапорами України, де вишиті назви відповідних міст та районів Донбасу.

Урочиста передача державного символу до Харківської області пройшла у символічному місці - на мосту через річку Сіверський Донець у м. Ізюм, під назвою «Дорога на схід» за участі керівників територіальних підрозділів Казначейства Харківської області.

Протягом наступних 7 днів у продовження акції «Об’єднаємо Україну!» прапор буде доповнено прапорами, вишитими працівниками територіальних органів Казначейств Харківської області з відповідними назвами міст та районів регіону, після чого новий «живий символ» буде передано до Сумської області.

           

 

14_DSC_805714_DSC_8023

 

Колектив ГУ ДКСУ у Харківській області із Головою Казначейства

 

14_DSC_7881

 

Розгорнений прапор на мосту через річку Сіверський Донець у м. Ізюм, під назвою «Дорога на схід»

 

14_DSC_7902

 

Розгорнений прапор на мосту через річку Сіверський Донець у м. Ізюм, під назвою «Дорога на схід»