01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.07.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 9 388 млн грн.

До Дня біженців у Казначействі провели Благодійний ярмарок

19 червня 2017

19 червня,  напередодні Дня біженців,  у Державній казначейській службі провели Благодійний ярмарок, під час якого збирали продукти та кошти для тимчасово переміщених осіб. До благодійної акції працівники Казначейства власноруч виготовили випічку: тістечка, печиво, пряники, інші смаколики та оригінально оформили їх, аби зробити, хоч короткострокове, але свято, для людей зі східних регіонів України, що фактично були вимушені розпочати нове життя.

- Наша сьогоднішня акція покликана підтримати людей, на долю яких випало чимало труднощів, полегшити які можливо лише спільними зусиллями. Ми не залишаємось осторонь цих потреб і, сподіваємось, таким чином, налаштувати їх на оптимізм та запевнити, що вони не самотні у своїх проблемах, - зазначила Голова Казначейства Тетяна Слюз, відкриваючи ярмарок, та закликаючи казначеїв активно долучитись до заходу.

Серед різноманіття страв, що були представлені на ярмарку, визначали й кращі за двома номінаціями: «Найкраще оформлення» та «Найсмачніша страва». У ролі суддів  виступили діти казначеїв, які також долучились до заходу. Зокрема,  голосуючи у номінації «Найкраще оформлення» - діти обирали лише за зовнішніми ознаками, лише після того, дегустували решту випічки і голосували за їх смак. Проте, на завершення заходу не було переможених: усі виручені кошти передали на благодійні цілі – громадській організації Донбас SOS.

По завершенню ярмарку усі нерозпродані продукти були зібрані, запаковані та разом з коштами предані координатору «Гарячої лінії» громадської організації Донбас SOS Віолеті Артемчук.

-  Ваша підтримка є неоціненною для нас, адже кожного дня ми стикаємось із сотнями запитів на термінову допомогу, починаючи від продуктів харчування і завершуючи специфічними медикаментами, - наголосила Віолета Артемчук, висловлюючи щирі слова вдячності та розповідаючи про роботу громадської організації.

Благодійний ярмарок в черговий раз засвідчив творчість та креативність казначеїв, адже кожна з представлених страв була справжнім витвором кулінарного мистецтва, але головне – розкрив щирість і бажання кожного робити добро на своєму місці наскільки це можливо.

 

На ярмарку була представлена випічка власноруч виготовлена казначеями

 

2

 

Суворе і об’єктивне журі конкурсів

 

1

 

Активні учасники ярмарку