01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.07.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 9 388 млн грн.

Відбувся фінал Чемпіонату з міні-футболу серед працівників органів Казначейства

22 травня 2017

Масштабний спортивний захід відбувся у суботу, 20 травня 2017 року,  у м. Києві – другий завершальний етап Чемпіонату з міні-футболу серед працівників Казначейства.

Спортивний захід урочисто відкрила Голова Казначейства Тетяна Слюз, яка є ініціатором проведення такого захопливого спортивного дійства, де ще раз згуртувала казначеїв усієї України. Також, на заході були присутні перший заступник Голови Казначейства Володимир Дуда, заступник Голови Казначейства Олександр Грубіян, начальники Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві і, звичайно, найпалкіші вболівальники з центрального апарату Казначейства та його територіальних органів. Крім того, на змагання завітав ректор Національної академії внутрішніх справ України Чернєй Володимир Васильович, який люб’язно підтримав казначеїв, надавши можливість провести другий етап чемпіонату на полі Академії.

«Щиро горджусь вами, шановні казначеї! Ви не тільки одні з кращих фахівців у сфері державних фінансів, ви ще й неймовірно активні, креативні та, як продемонстрували попередні ігри чемпіонату, дуже спортивні люди. Для мене, ви усі – переможці! Бажаю вам захопливої гри, позитивного настрою та нестримного спортивного духу!», - сказала Тетяна Слюз у вітальному слові.   

Нагадаємо, що на першому етапі змагань команди з усієї України було поділено на чотири підгрупи, а самі змагання пройшли у квітні у чотирьох обласних центрах – Львові, Вінниці, Полтаві та Одесі.

Команди, що посіли перші два місця на змаганнях першого етапу вийшли до другого етапу і таким чином у суботніх поєдинках в Києві взяли

участь 8 команд територіальних управлінь Казначейства у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській та Черкаській областях.

Перед початком турніру команди поділено на дві підгрупи, а дві найкращі з кожної підгрупи вийшли до півфіналу, а саме це представники Львівщини, Вінниччини, Рівненщини та Тернопільщини.

Неабиякі футбольні пристрасті вирували на полі. Між футбольними командами казначеїв розгорнулась запекла спортивна боротьба за першість, кожен гравець доклав максимум зусиль для перемоги команди.

Одним з найбільш інтригуючих виявився поєдинок за 3 місце, де зустрілись представники Рівненської та Тернопільської областей. Долю третього місця змогла вирішити лише футбольна лотерея – серія післяматчевих пенальті, де більше фортуна посміхнулася тернополянам. У фінальному поєдинку, казначеї Львівщини довели, що їм немає рівних на турнірі, обігравши команду з Вінниччини, і здобувши перемоги у всіх попередніх матчах турніру.

Результати усіх матчів наведено у турнірній таблиці.

Після завершальної гри, уже спільною казначейською спортивною командою, усі учасники вишикувались в ряд для отримання привітань та таких бажаних для призерів кубків.

Тетяна Слюз висловила слова захоплення грою усіх команд, подякувала за спортивну наснагу і завзятість у ході ігор. «Кожна команда  продемонструвала хорошу гру, але як зазвичай, у спорті на результат впливає багато факторів. Сьогодні, я з радістю вітаю переможців і щиро дякую усім, що доклали усіх зусиль і показали нам гарний футбол», - такими словами розпочала Голова Казначейства урочисте нагородження переможців.

Очільниця  Казначейства вручила переможцям медалі та кубки, усі команди отримали «вітамінні кошики» для поповнення запасів енергії, що витратили під час змагань. Не оминула увагою, Тетяна Слюз і начальників головних управлінь Казначейства, які отримали від Голови солодкі сувеніри.

У ході змагань, арбітри, казначеї та самі футболісти слідкували за грою для визначення кращого футболіста Чемпіонату. Ним став Тарас Швець, який є гравцем львівської команди, що перемогла у турнірі.

Головний кубок змагань поїхав до Львова, тож ми вітаємо переможців та дякуємо усім учасникам та вболівальникам за ті незабутні враження, які дозволили об’єднати казначеїв з усієї України.

Також читайте репортаж про змагання у наступному номері журналу «Казна України» № 4 (53) та дивіться захопливі фотографії з турніру у рубриці «Фотогалерея» Веб-порталі Казначейства.

 

001.JPG

 

Урочисте відкриття турніру. На фото Тетяна Слюз вітає учасників змагань, ліворуч – Володимир Дуда, праворуч – Олександр Грубіян

 

03.JPG

 

Фото команд перед початком змагань

 

6955.JPG

 

Голова Казначейства Тетяна Слюз та ректор Національної академії внутрішніх справ України Володимир Чернєй

 

6538.JPG

 

6805.JPG

6991.JPG

Ігрові моменти чемпіонату

 

6740.JPG

 

Вболівальники

 

7150.JPG

 

Тетяна Слюз вручає кубок переможцям – казначеям Львівщини

 

7256.JPG

 

Голова Казначейства Тетяна Слюз з капітанами команд та начальниками головних управлінь Казначейства