01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.10.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 21 388 млн грн.

Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"

5 травня 2017

I тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» завершено.

Участь державного службовця у зазначеному Конкурсі – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

Конкурс проводиться серед державних службовців, які обіймають посади державної служби категорій «Б» та «В» у номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менше як 5 років, з них на керівних посадах не менше як 2 роки) та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менше як 2 роки).

Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.

Основною вимогою до конкурсантів є: ґрунтовні знання з питань державного управління, креативність, високі професійні здібності в ухваленні ефективних управлінських рішень, а також володіння знаннями законодавства про державну службу в Україні.

Під час організації та проведення I туру Конкурсу на центральному та територіальному рівнях Казначейства було утворено 24 оргкомітети та відібрано 206 учасників.

Учасники I туру Конкурсу виконали тестові завдання на знання Конституції України та законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень органу, склали діловий документ, показали вміння володіти комп’ютером.

20 квітня 2017 року на підсумковому засіданні оргкомітету Державної казначейської служби України визначено переможців у номінаціях:

«Кращий керівник»:

Неделевич Тетяна Ігорівна, заступник начальника управління міжбюджетних відносин та моніторингу видатків місцевих бюджетів-начальник відділу розрахунків за міжбюджетними трансфертами та клірингових розрахунків Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області.

 «Кращий спеціаліст»:

Надебська Ілона Анатоліївна, головний казначей відділу видатків невиробничої сфери Управління видатків державного бюджету Державної казначейської служби України;

Михайленко Вікторія Федорівна, головний спеціаліст відділу видатків Управління Державної казначейської служби України у Центральному районі м. Дніпра Дніпропетровської області.

Державна казначейська служба України дякує учасникам Конкурсу, вітає переможців I туру та бажає успіхів у II турі.