01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.06.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 11 489 млн грн.

У Казначействі розпочато підготовку до проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради

20 квiтня 2017

20 квітня у Державній казначейській службі України за участі очільниці Казначейства Тетяни Слюз пройшло засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Державній казначейській службі України.

Представники дев’яти інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю Казначейства, обговорили головні організаційні аспекти підготовки до проведення установчих зборів, аби залучити якнайширшу професійну аудиторію до складу Громадської ради при Казначействі.

Відкриваючи засідання, Тетяна Слюз наголосила на необхідності конструктивного діалогу між представниками органів виконавчої влади та громадянським суспільством.

- Для нас дуже важливо, щоб новостворена Громадська рада зайняла почесне місце консультативно-дорадчого органу при Казначействі, ми відкриті до співпраці, до нових ідей та інновацій. Дуже сподіваємось, що до нового складу увійдуть справді активні і професійні люди, готові разом з нами пліч-о-пліч реагувати на виклики сьогодення, - зазначила Голова відомства.

Серед ключових питань, що були підняті для обговорення: визначення дати, часу, місця, порядку проведення установчих зборів з формування Громадської ради при Державній казначейській службі України та вимог до кандидатів від громадських інституцій, визначення строків прийому і обробки документів від кандидатів на обрання до складу Громадської ради та прийняття тексту оголошення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування Громадської ради при Державній казначейській службі України.

Головою Ініціативної групи було обрано Президента Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України Петра Кричуна.

 

Тож, процес формування нового складу Громадської ради розпочато, про перелік документів та умови відбору читайте у підрубриці «Громадська рада» рубрики «Ради при ДКСУ».

 

 

0.JPG

 

 

1.JPG

 

 

2.JPG