01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.05.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 5 546 млн грн.

У Казначействі відбулася зустріч з представниками Світового банку та Єврокомісії

20 квiтня 2017

20 квітня 2017 року у приміщенні Державної казначейської служби України відбулася друга робоча зустріч за участю представників Світового банку, Єврокомісії, керівництва та фахівців Казначейства. Про доцільність проведення додаткової зустрічі обговорювалось напередодні.

До розширеного формату зустрічі також долучилися представники Департаменту інформаційних технологій та заступник Голови Олександр Грубіян – куратор IT-напрямку Казначейства.

Голова Казначейства Тетяна Слюз разом з Олександром Грубіяном в деталях презентували гостям переваги інформаційних продуктів, що використовуються Казначейством та поділились планами майбутнього розвитку казначейської системи. Окремо зазначили і про проблеми, які виникають на шляху переходу до дистанційного обслуговування клієнтів та впровадженні нових розробок у сфері обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності.

Представники Світового банку та Єврокомісії високо оцінили роботу Казначейства з впровадження нових IT-продуктів та підтримали подальшу співпрацю у цьому напрямку, запропонувавши стратегічно розглянути окремі аспекти.

 

IMG_4961.jpg

 

 

IMG_4954.jpg

 

 

IMG_4972.jpg