01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.06.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 11 489 млн грн.

Робоча зустріч з міжнародними експертами Світового банку

19 квiтня 2017

У рамках візиту технічної місії з підтримки впровадження стратегії України у сфері державного управління та управління державними фінансами в рамках фінансування Європейським Союзом Трастового фонду відбулася зустріч експертів Світового банку з представниками Казначейства.

Голова Казначейства Тетяна Слюз звернула увагу гостей на питання переходу на міжнародні стандарти бухгалтерського обліку, окреслила основні досягнення та виклики.

Дімітрі Гурфінкль, старший спеціаліст з питань фінансового менеджменту місії Світового банку, поцікавився питанням щодо планів на майбутнє при переході на міжнародні стандарти бухгалтерського обліку та про існуюче програмне забезпечення з обслуговування бюджетів.

Тетяна Слюз разом з фахівцями Казначейства розповіла присутнім про переваги роботи у системі «Клієнт Казначейства – Казначейство». Також разом з міжнародними експертами обговорено питання удосконалення програмного комплексу «Є-Казна». Крім того, очільниця Казначейства наголосила, що з минулого року централізовано витрати державного бюджету, а нині планується централізація за доходами.

У рамках зустрічі обговорено міжнародний досвід у використанні програмного забезпечення для обслуговування бюджетів, проекти, що фінансуються Світовим банком та Європейським Союзом.

Тематика зустрічі зацікавила обидві сторони, тому вирішено провести ще одну розширену зустріч для більш детального обговорення.

 

1.jpg

 

 

2.jpg

 

 

3.jpg