01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.04.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 8 309 млн грн.

У Казначействі пройшли заходи до Світлого свята Пасхи

14 квiтня 2017

Напередодні Великодніх свят у Державній казначейській службі України пройшла низка заходів з підготовки до зустрічі Світлого свята Пасхи.

Зокрема, у приміщенні Казначейства відкрито виставку «Великодня писанка», де представлено витвори ручної роботи з усіх областей України.

Дерев’яні, з бісеру, в’язані, з орігамі, оздоблені автентичними орнаментами та сучасними мотивами – писанки та крашанки, кожна з яких є справжнім витвором мистецтва та самостійним зображенням світу, постали на огляд казначейської публіки. Експозиція не залишала байдужими відвідувачів, і в черговий раз переконувала, що Україна різна, кожен з нас має унікальне світосприйняття, але наші спільні традиції, цінності та країна нас об’єднують і у цьому ми є єдиними.

На стінах приміщення Казначейства напередодні свята з’явилися роботи сакрального мистецтва, зокрема, випускні роботи студентів Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. Ікони не лише прикрасили приміщення, а налаштували на святковий справді світлий пасхальний настрій.

Найоригінальнішою та найнесподіванішою для казначеїв стала інсталяція, створена з фігурок янголів, «Pray for Ukraine».

- Янголи збирались з усієї України, вони мають різну форму, оформлення та зроблені з різних матеріалів, але усі вони складені у карту України, відповідно до тих регіонів з яких були привезені, - зазначила Голова Казначейства Тетяна Слюз, та наголосила, що ця інсталяція є символом нашої єдності та молитви за мир і благополуччя для нашої країни.

Усі заходи проведені Казначейством вражали та захоплювали, але головне налаштовували усіх на світлі думки, зближували та об’єднували: у когось залишилась якась ідея для оформлення чи розпису писанок, хтось загорівся бажанням відвідати, ще досі непізнану, область України, а хтось просто отримав заряд позитивної світлої енергії для святкування.

 

Більше фотографій дивіться у рубриці Фотоновини за посиланням

http://www.treasury.gov.ua/main/uk/photogallery/gallery?gGroupId=75107&galleryId=360252

 

 

1

 

Виставка «Великодня писанка»

 

2

 

Кожна писанка є справжнім витвором мистецтва

 

3

 

Композиції не залишали байдужими відвідувачів

 

4

 

Інсталяція, створена з фігурок янголів, «Pray for Ukraine»