01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.03.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 9 853 млн грн.

Голова Казначейства взяла участь прямому ефірі

7 квiтня 2017

Насичена програма робочої поїздки Голови Казначейства Тетяни Слюз до Івано–Франківська завершилась її участю у прямому ефірі на обласному телебаченні «Галичина». Очільниця Казначейства була головною гостею та експертом у студії.

У програмі «Про головне в деталях» Тетяна Слюз розповіла про робочі будні Казначейства, завдання і виклики, з якими щоденно стикаються казначеї, про досягнення служби та нові проекти, що найближчим часом будуть впроваджені у життя.

Підняли у програмі і хвилюючі суспільство питання: реформи у сфері відшкодування ПДВ, відрахування до Пенсійного фонду України, введення в дію нових стандартів ведення бухгалтерського обліку, змін щодо складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування.

Кваліфіковано відповідаючи на усі питання та, намагаючись роз’яснити усі деталі змін і нововведень, не оминула увагою Голова Казначейства і питання фінансування регіону.